Акція до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля по відношенню до жінок «16 днів проти насильства», під лозунгом: «СТОП – насильству!».

Спеціалісти Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 25 листопада 2019 року провели разом із волонтерами нашого Центру акцію до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля по відношенню до жінок «16 днів проти насильства», під лозунгом: «СТОП – насильству!». Акція вказує на те , що будь які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

На території Нововодолазького району проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу, з метою підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства  в сім’ї, жорстокого поводження  з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Найвищою цінністю будь-якої держави є людина,  її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому, з метою привернення уваги учнівської молоді, батьків,  та жителів району до актуальної  проблеми суспільства- є важливою, в подоланні насильства в сім’ї.

Також  розповсюджено буклети на тему: «Досить терпіти насилля».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.