Активна гра та цікавий відпочинок

У неділю, 4 серпня, малеча Київського району міста Харкова відвідала перший домашній матч футбольного клубу «Шахтар» на стадіоні «Металіст».

Юні вболівальники отримали чудову нагоду стати свідками блискучої перемоги донецького клубу, який цього разу боровся за першість із футбольним клубом «Карпати» зі Львова. Перша гра команд у новому сезоні закінчилася із рахунком 3:0 на користь гірняків, подарувавши всім вболівальникам видовищного футболу яскраві та щирі емоції.

Білети на матч діти отримали завдяки співпраці із Громадською організацією «Ротарі клуб «Харків Мрія», яка надала можливість відвідати футбольний поєдинок безкоштовно. Малеча залишилася задоволеною і щасливою з того, що на власні очі змогла побачити, як грають їхні кумири: Андрій Пятов, Давид Хочолава, Тарас Степаненко, Марлос та інші відомі футболісти.

Діти, які відвідали поєдинок двох українських команд, також активно грають у футбол. Їхні тренування проходять щовівторка на футбольному полі на базі ОСК «Металіст» за підтримки Громадської організації «Ротарі клуб «Харків Мрія». Соціальний проект дитячо-юнацького футбольного турніру «Мій старт» розпочав свою роботу на початку літа цього року. До участі в ньому було залучено дванадцять хлопчиків віком від восьми до одинадцяти років, що проживають на території Київського району міста Харкова. В червні-липні юні футболісти пройшли тренування, а в серпні вони прийматимуть участь у змаганнях з командами з інших районів міста, які також тренуються у рамках реалізації даного проекту.

Футбол – це гра на спільний результат, адже вона вчить бути зібраним, відповідальним та націленим на загальну перемогу кожного члена команди. Граючи у футбол, підлітки стають більш витривалими, активними та цілеспрямованими, що без сумніву допоможе їм у подальшому житті.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює щиру вдячність Громадській організації «Ротарі клуб «Харків Мрія» за турботу та проявлену увагу до дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *