Безпечне материнство: вагітність та підготовка до пологів

Щотижня спеціалістами Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться зустрічі з вагітними жінками, з неповнолітніми матерями, з молодим подружжям. Це  чудова можливість  для вагітної жінки та її «групи підтримки» обмінятися досвідом, відверто обговорити свої занепокоєння у дружній та позитивній атмосфері.

У багатьох жінок очікування пологів супроводжується хвилюванням та побоюванням. Щоб заспокоїтися і налаштуватися на позитив, варто пам’ятати, що пологи – природній фізіологічний процес, який в абсолютної більшості жінок проходить благополучно.

Тож 10.01.2019 року відбувся прийом вагітних жінок у Нововодолазькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спеціалісти Центру надали комплекс соціальних послуг, спрямованих на збереження родинних стосунків між матір’ю та дитиною щодо відповідальності за життя майбутньої дитини, формування здорового способу життя. Також проконсультовано стосовно правових аспектів, а саме: що батьки мають своєчасно зареєструвати новонароджену дитину та звернутися по державну допомогу в зв’язку з вагітністю та пологами та допомогою при народженні дитини (грошові виплати).

image-0-02-05-f77b9de472c44b820d0cdb7d24ba3b3f44ff85f1ee9754ac9a59c264db664537-V