Безпечні канікули

Літо – це не тільки пора відпочинку, але і небезпечний період, оскільки діти проводять багато часу без нагляду дорослих, і, зрозуміло, що жодне дитинство не проходить без пригод. Як наслідок, під час літніх канікул значно збільшується кількість нещасних випадків і різних захворювань у дітей.

З метою попередження нещасних випадків фахівці Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді нагадали вихованцям пришкільного табору «Джерело Краснокутської Гімназії  та Веселка Краснокутської ЗОШ № 2 правила безпечної поведінки під час літніх канікул. Учням розповіли про основні правила безпечної поведінки: в громадських місцях, на вулиці,  на воді, в лісі, при поводженні з тваринами, нагадали правила дорожнього руху, а також про безпечну поведінку з електроприладами. Проінформувавши дітлахів про заходи безпеки, перевірили рівень їх знань стосовно даної тематики. Як з’ясувалось присутні були належно обізнані з даних питань.

По завершенні зустрічі фахівці побажали усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок і гарного та безпечного відпочинку.

IMG-2140836f1625c83c0290f7012d69560e-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.