CКАЖІМО НАСИЛЛЮ В СІМ`Ї – НІ!

          Насильство є чинником соціального ризику, що призводить до поглиблення соціально-психологічної та моральної роз’єднаності, взаємної недовіри й ворожості щодо інших членів родини, брутальності й жорстокості в спілкуванні з оточенням.

      На жаль, немає достовірної статистики про реальні вияви насильства в сім’ї, оскільки насильство в родині– найприхованіша його форма.

           Фахівцями з соціальної роботи КЗ «Зміївський РЦСССДМ» постійно проводиться інформування серед навчально-виховних закладів та населення району з метою попередження домашнього насильства, організація активних форм профілактичної роботи щодо запобігання насильству в будь-якому його прояві.

            Вивчення ситуації рівня сімейного насильства в Україні свідчить про те, що його наслідками можуть бути: загроза життю і здоров’ю особи чи завдання психологічної травми, яка в подальшому може негативно вплинути на сімейне життя людини. Особливо тяжкі наслідки насильство завдає особистості дитини, яка стала свідком насилля або його жертвою.

    Сім’я є основою суспільства і повинна перебувати під особливим захистом держави. Зрощувати цілісну, самодостатню, творчу, цілеспрямовану особистість можна лише в умовах миру, добра, довіри, співпраці та ненасильницькими методами!

          З метою просвіти молодого покоління психологом центру в кінці червня 2019 року було проведено груповий захід в дитячому оздоровчому таборі «Чайка» на тему: «Скажімо насиллю в сім`ї – ні!», за адресою: Зміївський район, с. Лиман, вул. Набережна, 2. При проведенні заходу було охоплено 55 осіб та розповсюджено 55 листівок.

All-focus All-focus