Де і як можна оформити доплату багатодітній родині

Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат –  допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №250 від 13.03.2019 р. багатодітні сім’ї , що проживають на території країни матимуть право на отримання допомоги.

Від 1 квітня 2019 року уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 гривень. Виплати здійснюватимуться доти, поки дитині не виповниться 6 років. У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги буде здійснюватися на кожну таку дитину.

Для оформлення грошової доплати необхідно надати наступні документи:

– заява одного з батьків,

– посвідчення батьків багатодітної сім’ї (копія з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (копія з пред’явленням оригіналу);

– свідоцтва про народження всіх дітей (копії з пред’явленням оригіналів).

Прийом пакету документів та грошові виплати здійснює Управління праці та соціального захисту населення адміністрації відповідного району міста чи області, де зареєстрована багатодітна сім’я.

43829214 - happy family with many children, may be adopted, isolated on white http://www.dreamstime.com/stock-image-image35705101

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *