День зниклих безвісти дітей

Щорічно у всьому світі відбувається безліч трагедій, в тому числі зникнення дітей. Коли безвісти пропадають діти, надії на те, що вдасться встановити їх подальше місцезнаходження або долю, залишається дуже мало.

Одні, розчарувавшись и обставинах, що склалися, самі йдуть з дому, інших дітей викрадають зловмисники. У групі ризику знаходяться не тільки підлітки і маленькі діти, пропадають іноді і немовлята. Чи можна уникнути подібних трагедій?

Для вираження солідарності зі зниклими дітьми та їхніми родинами, для підтримки їх у цій трагічній ситуації, європейським співтовариством був створений МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ДІТЕЙ. Він відзначається щорічно з 2002 року за підтримки Європейської федерації з розшуку зниклих і опинилися жертвами сексуальної експлуатації дітей – 25 травня.

Спільні зусилля широкої громадськості значно збільшують шанси на те, що вдасться встановити обставини пропажі і місцезнаходження зниклої дитини, своєчасно надати допомогу, попередити розвиток ще більшої трагедії, якщо це можливо.

Будьмо пильні!