Для чого нам потрібні емоції?

Що таке емоції та яка їхня роль у нашому житті? Які почуття можна висловити за допомогою емоцій і що запускає їх в дію? Відповідь на ці та інші цікаві питання підлітки Київського району шукали під час чергового засідання тематичного клубу.
Емоції, зі слів вчених, – це дуже важливий механізм, який тісно пов’язаний із психічним та фізичним здоров’ям людини. Через емоційний фільтр ми пропускаємо все, що відбувається навколо, в тому числі й реакції оточуючих.
«Вона така плаксива!… Він дуже образливий!… Її цілеспрямованість допомагає досягати поставлених цілей! Він занадто насторожений. Ентузіазм – його друга натура. Підвищена чуттєвість допомагає їй краще розуміти інших.» У спілкуванні з людьми ми звертаємо увагу на те, як вони проявляють свої емоції, наскільки стримані чи навпаки, запальні, мають оптимістичний чи песимістичний погляд на життя. Для кожного із нас важливо, наскільки оточуючі відчувають і розуміють наш власний настрій. Як правило, нас приваблюють люди, які вміють керувати своїми емоціями і будують свою поведінку, враховуючи настрій інших.
Під час обговорення присутні визначили головні види людських емоцій та почуттів, склали їхню характеристику та з’ясували функції, які вони виконують. Спілкування між підлітками проходило у веселій та невимушеній атмосфері, а по закінченню заходу молодь послухала сучасну музику та посмакувала печиво з чаєм і кавою.
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює щиру вдячність Благодійному фонду «Возлюби» та молодіжному територіальному клубу «Соколи» за організацію та проведення цікавих заходів, які допомагають підліткам краще зрозуміти самих себе, знайти нових друзів та сформувати правильні життєві орієнтири.
9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.