До Міжнародного дня захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тому 1 червня – свято дитинства, а ще нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на здобуття освіти, дозвілля і відпочинок. Діти – це майбутнє нашої планети, дивовижні й неповторні краплини чистої, джерельної, живильної води, яку слід цінувати, берегти, любити, аби згодом вона перетворилася в дивовижну, повноводу річку, бездонне море, повноводий океан вражень, емоцій та почуттів.

Цього дня кожен дорослий повинен задуматися, подивитися на дітей, які поруч, і зробити для них свято. Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям.  

28 червня Комунальний заклад «Краснокутський центр соціальних служб» Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області спільно з Краснокутською дитячою бібліотекою-філією до Міжнародного дня захисту дітей провели подорож у країну дитинства «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе» для дітей з сімей пільгових категорій. З побажанням добра, радості, завжди бути здоровими, усміхненими, впевнено дивитись у майбутнє та щасливого дитинства дітлахів привітала секретар Краснокутської селищної ради Валентина Овчаренко

Юним учасникам заходу запропонували екскурсію-знайомство з дитячою бібліотекою, бібліографічний огляд книжкових скарбів, інформ-мікс про Міжнародний день захисту дітей, правову гру-вікторину про права та обов’язки, відеоролик про права дитини, інтелектуальну та літературну вікторини та малюнки на асфальті, за які діти отримали солодкі призи та повітряні кульки. По закінченні заходу малеча зібралася за святковим столом з солодощами та фруктами, які додали до приємних вражень нових емоцій та гарного настрою.