До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми  в Краснокутському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання круглого столу з попередження протидії торгівлі людьми. У круглому столі взяли участь представники  Краснокутського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, відділу «Краснокутське бюро правової допомоги», управління соціального захисту населення Краснокутської РДА, КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» та Краснокутської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.
На засіданні було обговорено законодавчі акти стосовно протидії торгівлею людьми, зміни в законодавстві щодо кримінальної відповідальності за вчинення даного злочину та визначено заходи щодо проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення з попередження протидії торгівлі людьми.
Учасникам круглого столу роздані буклети відповідної тематики, розроблені Краснокутським РЦСССДМ, які розповсюджуються серед населення для обізнаності з цією проблемою. Адже стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації. Тому, лише об’єднавши зусилля, ми зможемо подолати проблему торгівлі людьми у суспільстві.
IMG_3653-22-10-18-03-16

IMG_3656-22-10-18-03-16

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.