Допоможемо разом

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова при роботі з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах постійно взаємодіє зі службою у справах дітей по Індустріальному району м. Харкова та представниками поліції з відділу по зв’язкам з громадськістю (шкільними офіцерами поліції) Управління патрульної поліції Індустріального відділу поліції в Харківській області.

В рамках сумісної роботи фахівці центру соціальних служб, спеціалісти служби у справах дітей та представники поліції взаємодіють не тільки при виходах на адреси сімей з дітьми, де існує загроза життю та здоров’ю дітей. Розуміючи скрутне матеріальне становище сімей, які перебувають на обліку центру соціальних служб та служби у справах дітей, представники поліції надали гуманітарну допомогу у вигляді дитячих речей, взуття, книжок, іграшок тощо.

Ми щиро вдячні представникам Патрульної поліції м. Харкова, що незважаючи на важкі умови праці, особливо в період карантину, вони перш за все залишаються небайдужими до чужих дітей та готові завжди надати допомогу!