«Дитинство- чарівна країна!»

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді всіх із цим прекрасним святом -
З Днем захисту дітей завжди вітають!

Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова, що підпорядковується Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради,  31 травня 2018 року у парку
ім. Машинобудівників організував свято для сімей із дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов`язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об`єднуючі зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Саме тому постійні соціальні партнери та спонсори нашого традиційного свята як завжди були поряд і надали чудові подарунки маленьким учасникам урочистого заходу.

Від щирого серця дякуємо: народному депутату України Анатолію Денисенку; директору парку ім. Машинобудівників  Томіній Валентині Олександрівні за безкоштовні атракціони та небайдуже ставлення до дітей пільгових категорій; директору  поліграфічної агенції ТОВ РПА «Бріск» Шинкаренку Максиму Віталійовичу; ТОВ «Фабриці морозива Хладопром» в особі директора Баришевського Олексія Володимировича за багаторічну співпрацю та надання морозива;  директору  розвиваючого дитячого центру  школи «Чомучок»  Огірь Людмилі Анатоліївні та окрема подяка дітям театральної студії школи «Чомучок» за допомогу у проведенні свята та організацію розважальної програми; творчому колективу « Foxy Art Group» за організацію розважальної програми; кінному клубу «Мир лошадей» за можливість здійснити кінні прогулянки.

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

Бажаємо дітям та їх батькам зростати у мирі та злагоді!

Зі святом!

Слобідський ЦСССДМ 31.05.2018 Слобідський ЦСССДМ 31.05