Головні потреби та безпека дітей у побуті

15 липня на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова пройшов тренінг для батьків із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Учасники заходу обговорили дві важливі теми – основні потреби та безпека дітей у побутових умовах вдома. Ведуча тренінгу, провідний психолог Центру Олена Нурєєва, зазначила, що для повноцінного та різнобічного розвитку дитини необхідно приділяти достатньо уваги задоволенню основних потреб дітей. Так, для підростаючого покоління дуже важливо забезпечувати належний рівень наступних складових повноцінного життя:

– здоровий сон та відпочинок

– збалансоване харчування

– сезонний одяг і взуття у необхідній кількості

– іграшки, розвиваючі матеріали (дитячі книги, замальовки, цікаве хобі)

– живе спілкування

– турбота про здоров’я (своєчасна вакцинація від небезпечних хвороб, проходження регулярного медичного огляду у районній поліклініці, щорічне оздоровлення та ін.)

Кожна без винятку дитина потребує батьківської любові, турботи та душевного тепла, щоб у майбутньому стати дійсно щасливою та успішною людиною. Саме на цьому акцентувала увагу Олена Нурєєва, проводячи роз’яснювальну роботу з батьками неповнолітніх дітей.

Друга частина тренінгу була присвячена питанню безпеки дитини у побуті під час перебування вдома. Правильне користування електричними приладами та газовою плитою, правила поводження біля відкритих вікон, дверей і балконів, особливості користування побутовою хімією – учасники заходу розглянули найбільш розповсюджені причини нещасних випадків у побуті та способи їх попередження.

Наступний тренінг для батьків із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, пройде у понеділок, 29 липня, о 17:00 у приміщенні актового залу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.