Група взаємодопомоги та взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків вихователів

Організація роботи групи взаємодопомоги та взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів сприяє вирішенню багатьох актуальних питань, пов’язаних із вихованням дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наданням ефективної та оперативної підтримки батькам.

8 лютого 2019 року Кегичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації було організовано та проведено засідання групи взаємодопомоги та взаємопідтримки.

На засіданні було розглянуто теми: права та обов’язки прийомних батьків та батьків-вихователів, позитивне спілкування з дітьми, рамки, правила і домовленості з дітьми-вихованцями. Прийомні батьки та батьки-вихователі обговорили проблемні питання з виховання дітей.

Під час заходу прийомні батьки та батьки-вихователі ділились певним позитивним досвідом з виховання прийомних дітей та шляхи вирішення проблем, які виникають у процесі функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Зазвичай, при появі тих чи інших проблем батьки самостійно справляються з їх вирішенням, але саме завдяки участі у засіданні групи взаємопідтримки батьки-вихователі та прийомні батьки набувають нові навички та вміння у вихованні дітей, навчаються поліпшувати стосунки з дітьми, підвищують впевненість у собі. Обмін досвідом, взаємна емоційна підтримка сприяють позитивним змінам у функціонуванні сімей.

51472302_539927103181129_9164524744312094720_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.