Груповий захід щодо профілактики домашнього насильства

Куп’янським РЦСССДМ

на базі Кримінально-виконавчої інспекції УДПСУ був проведений груповий захід

щодо профілактики домашнього насильства

Мета групової роботи: допомогти особам, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, розпізнати свої та чужі емоції у випадку загрози скоєння насильства та встановлення, яким чином тіло, розум та емоції особи попереджають про загрозу прояву насильства

Завдання фахівців Куп’янського РЦСССДМ було привернення уваги до проблеми насильства в сім’ї, попередження, подолання та захист прав кожного члена сім’ї.

Директор Куп’янського РЦСССДМ Білякова І.Т. провела бесіду щодо насильства по відношенню до жінок та дітей. Тому що насильство щодо жінок та дітей є порушенням фундаментальних прав людини, включаючи право на фізичну та психологічну недоторканість, право на життя та право на рівність жінок та чоловіків. Наголосила на тому, що будь-який прояв насильства призводить до деструкції особистості.

Особам, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, були надані деякі поради щодо виховання своїх дітей та теплих відносин у родині.

ули висловлені цікаві думки, що насильство не завжди можна побачити, бо «результати» приховуються від сторонніх очей під страхами та почуттями сорому, а також, що підкорення насильству не гарантує безпеки кожному члену сім’ї.

Роздано інформаційно-просвітницькі матеріали у кількості 9 одиниць, а тим особам, які вперше були ознайомлені з роботою Куп’янського РЦСССДМ – інформаційні буклети «Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». Відбувся обмін контактними даними за-для подальшої співпраці з метою надання соціальних послуг, з метою виконання законодавства України щодо ведення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, щодо недопущення ризику виникнення складних життєвих обставин та попередження негативних явищ серед громади (правопорушень, злочинності, безпритульності та бездоглядності, пияцтва і наркоманії) та соціального захисту.

za

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *