Гуманітарна допомога сім’ям з дітьми

Соціальна робота з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності Комунального закладу «Краснокутський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Краснокутської районної ради та складним механізмом надання соціальної допомоги.

Одним з найголовніших чинників в роботі КЗ «Краснокутський РЦСССДМ» є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

На сьогодні, в цей непростий час, у роботі з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки, досить часто виникає потреба у екстреному наданні найнеобхідніших речей.

Перед Великодніми святами за сприяння Алли Ройтблат – президента БО БФ «Допомога – це я»  було роздано продуктові набори та пральні порошки сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Таку допомогу отримала 41 сім’я. Це суттєва підмога для родин з дітьми, яким необхідна стороння увага. Це дійсно Допомога з великої літери.

Днями за сприяння Громадської спілки «Милосердя» було роздано ще 50 продуктових наборів. Їх отримали багатодітні родини та сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю. Це вагома матеріальна підтримка даних категорій населення в сьогоднішніх умовах.

КЗ «Краснокутський РЦСССДМ» висловлює щиру подяку БО БФ «Допомога – це я» та Громадській спілці «Милосердя» за небайдужість і підтримку, за чуйність, людяність і любов до ближнього.