Гуманітарна підтримка для сімей з дітьми

В четвер, 3 жовтня, благодійна організація «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» провела цікавий та пізнавальний захід для дітей із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, які проживають на території Київського району міста Харкова.

Спочатку малеча разом зі своїми батьками взяла участь у творчому занятті по ліпленню із пластиліну та малюванні фарбами, яке пройшло в арт-терапевтичній студії для дітей та підлітків у приміщенні благодійної організації. За декілька хвилин присутні змогли побачити яскраві та різноманітні композиції, які діти охоче демонстрували оточуючим і фотографували на згадку.

Після цього представники благодійного фонду вручили дітям та батькам смачні і корисні подарунки. Малеча отримала яскраві шкільні рюкзаки з усім необхідним для навчання: зошити, фарби для малювання, різнокольорові олівці, пенали, ручки – все це організатори заходу дбайливо поклали до кожного з них. Батьків організатори заходу порадували безкоштовними продуктовими наборами.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює щиру вдячність Благодійній організації «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» за цікавий захід та проявлену увагу до сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *