Гуманітарна підтримка сім’ям до Дня Святого Миколая

В четвер, 19 грудня, Благодійна організація «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» провела цікавий та пізнавальний захід для сімей, які проживають на території Київського району м. Харкова.

За стародавньою легендою, Святий Миколай був досить заможною людиною і опікувався бідними, приділяючи особливу увагу дітям. З того часу минуло багато років, але добра традиція дарувати один одному подарунки залишилися до наших часів. Подарункову естафету до Дня Святого Миколая із задоволенням прийняла Благодійна організація «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна», запросивши до себе сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Спочатку малеча разом зі своїми батьками розмальовувала фарбами дерев’яні іграшки на ялинку, а потім кожна родина намалювала свого Миколайчика, якого після закінчення заняття забрала із собою на згадку. Творча частина заходу проходила в арт-терапевтичній студії для дітей та підлітків у приміщенні благодійної організації.

Після цього представники благодійного фонду вручили дітям та батькам смачні і корисні подарунки. Малеча отримала м’які іграшки та солодощі у святкових пакунках, а батьків організатори заходу порадували безкоштовними продуктовими наборами.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова вітає всіх з Днем Святого Миколая і висловлює щиру вдячність Благодійній організації «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» за цікавий захід та проявлену увагу до сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *