Харківський обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Це заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. Гуртожиток розрахований на 30 місць.

Головною метою діяльності закладу є створення умов для соціальної інтеграції осіб, що в ньому проживають, та їх підготовки до самостійного життя.

До гуртожитку зараховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,  та особи з іх числа після закінчення терміну перебування  у відповідних закладах для таких  осіб, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, припинення піклування, припинення договору про патронат, завершення строкової служби у Збройних Силах та інших, утворених відповідно до Законів України, військових формувань, відбуття покарання у виді позбавлення волі за умови відсутності у них житла   або в разі непридатності  житла для проживання .

Граничний строк перебування особи у гуртожитку становить три роки. Граничним терміном перебування є досягнення особою 23-літнього віку.

Місце знаходження: 63503, Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Червономанєжна, буд. 32-А
Тел.: (057) 462-33-80
Електронна адреса: kharkov.soc.obj@gmail.com