Харківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 16 грудня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

​ провідного спеціаліста – бухгалтера фінансово-економічного сектору

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 2 років. Вільно володіють українською мовою, мають високий рівень володіння ПК

-​ провідного спеціаліста відділу організаційно-правової та кадрової роботи

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 2 років. Вільно володіють українською мовою, мають високий рівень володіння ПК

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою : м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром 6 п., к.47, тел. 705-04-68.

* Примітка:

Увага! Заміщення вакантних посад державних службовців здійснюється на підставі вимог Закону України «Про державну службу» на конкурсній основі!

Залишити відповідь