Інформаційно – профілактична бесіда на тему: «СНІД – проблема ХХІ століття»

метою запобігання захворювання та профілактики ВІЛ/СНІДу, 24 жовтня 2019 року спеціалістами  Харківського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, на базі Балаклійського ліцею, була проведена інформаційно – профілактична  бесіда: «СНІД – проблема ХХІ століття» для підлітків.

Основною метою бесіди було профілактика ВІЛ/СНІДу; сприяння усвідомленню учасниками небезпеки, пов’язаної  із поширенням СНІДу на планеті; підвищення рівня знань про шляхи та методи запобігання зараження ВІЛ – інфекції.

У ході бесіди, учасникам було надано інформацію про загальні поняття: «Що таке ВІЛ/СНІД», основні шляхи передачі  та профілактика ВІЛ/СНІДу.  Гра «Володар кілець» допомогла дітям збільшити рівень знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІДом, ризикованою стосовно ВІЛ-інфікування поведінкою.

В ході бесіди діти приймали активну участь у виготовленні агітаційних плакатів, які заохочуватимуть людей до поглибленого ознайомлення з проблемою ВІЛ/СНІДу.

По закінченні бесіди учасники висловили вдячність за наданий тематичний матеріал, адже дізналися багато нової корисної інформації про ВІЛ/СНІД. В загалом бесіда пройшла у гарній дружній  атмосфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.