Інформаційно- просвітницький захід «Проблеми сучасної сім’ї»

5 лютого 2019  року в приміщенні Краснокутського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» для осіб, які умовно засуджені,  відбувся інформаційно-просвітницький захід  «Проблеми сучасної сім’ї».

Захід відбувся за участю фахівців Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представників «Краснокутського бюро правової допомоги».

В усі часи сім’я була і залишається найважливішим соціальним інститутом суспільства. Зміни, які відбуваються в сім’ї, змінюють її роль у суспільстві, впливають на його стан і розвиток. Тому кожне суспільство зацікавлене у стійкій, духовно і морально здоровій сім’ї. Присутнім було наголошено про основні кризові явища у життєдіяльності сучасної сім’ї та надані рекомендації про те, як краще їх пережити.

По завершенні інформаційно-просвітницького заходу провідний фахівець Краснокутського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації»  акцентував увагу громадян на попередженні проявів протиправної поведінки та відповідальному ставленні щодо своєї поведінки.

Організатори зібрання сподіваються на те, що даний захід не залишить байдужими учасників до проблем сучасної сім’ї та допоможе зробити правильні висновки.

IMG_4293-06-02-19-04-40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.