«Кохання важливе! Захистить його!»

Безпечне кохання – це тема, яка сьогодні набуває особливої гостроти, оскільки здоров’я кожної людини важливе, бо здорові батьки – здорові діти, а здорові діти – здорове майбутнє. Тому спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ – інфікованих дітей та молоді були проведені заняття по скайпу «Кохання важливе! Захистить його!», присвячене Дню Закоханих для мешканців Харківського обласного соціального гуртожитку та для матерів Харківського обласного центру матері та дитини.
Метою занять було підвищення рівня поінформованості у питаннях безпечних статевих контактів та формування відповідальної поведінки; виховування поваги до справжнього кохання та зневаги до випадкових інтимних зв’язків.
В ході проведення занять кожен з учасників висловив свою думку на тему любові. Майже в кожного в словах було почуто те, що кохання – це вірність, відданість одній людини і кохання повинно бути, насамперед, безпечним. А асоціальний спосіб життя, необдуманість своїх дій у виборі партнера, полігамні сексуальні відносини можуть призвести до зараження ВІЛ – інфекцією.
Як ми бачимо, шляхів зараження цим вірусом небагато. Одним із ефективних способів уникнути зараження ВІЛ – інфекцією можна лише обравши собі одного супутника життя та зберігати взаємну вірність.
Справжнє кохання та подружня вірність збережуть ваше здоров’я та здоров’я майбутніх дітей.
3