Круглий стіл на тему: «Ми за здоровий спосіб життя»

Дбайливе ставлення до власного здоров’я – це досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я вважається головною суспільною цінністю. Ведення здорового способу життя важливе для кожної людини. Отож 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я, цьогоріч – під гаслом «Побудуємо більш справедливий, більш здоровий світ».

Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Основним елементом якого є надання інформації населенню в профілактичних цілях різного спрямування.

З нагоди цього на базі Харківського ОЦВІДМ спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ – інфікованих дітей та молоді разом зі спеціалістами Центру соціальних служб Балаклійської міської ради Харківської області проведено круглий стіл на тему: «Ми за здоровий спосіб життя» на якому було обговорено найбільш важливі проблеми охорони здоров’я та сплановано заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя та приділяти більше уваги профілактиці захворювань. 

З метою профілактики ВІЛ/СНІДу та популяризації здорового способу життя спеціалістами центрів було надано буклети пересічним перехожим.

Здоров’я – це не лише відсутність хвороб і час, коли ми не приймаємо ліки. Насамперед, це фізична і психологічна гармонія з собою, злагоджена робота усіх систем нашого організму.

У День здоров’я бажаємо насолоджуватися життям, більше часу проводити з близькими людьми, адже позитивні емоції допомагають зміцнювати імунітет.