Круглий стіл «Профілактика туберкульозу»

9 жовтня 2018 року спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді на базі Балаклійського районного відділу з питань пробації була організована зустріч у форматі круглого столу на тему: «Профілактика туберкульозу».
Метою круглого столу є обговорення можливості отримання безоплатної правової допомоги людям, що живуть з ВІЛ, хворим на туберкульоз та представникам ключових спільнот уразливих до ВІЛ та виявлення основних правових проблем у даній сфері.
В ході круглого столу було обговорено: розповсюджені правові проблеми з якими зіштовхується цільова група, шляхи вирішення та можливості отримання цільової групою кваліфікованої юридичної та медичної допомоги,соціальна та санітарна профілактика. А саме оздоровлення умов навколишнього середовища, покращення умов життя населення, його здоров’я, проведення заходів по боротьбі з алкоголізмом, наркоманією, тютюнопалінням. Сплановано подальшу співпрацю,з метою здійснення профілактичної роботи з уразливими групами населення.
20181009_113036 (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.