Легальна занятість. Запобігання торгівлі людьми.

11 лютого 2019 року на базі Куп’янського міськрайонного центру зайнятості спеціалістами Куп’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено профілактичний захід «Легальна зайнятість. Запобігання торгівлі людьми».
Присутнім були роз’яснені деякі питання легальної зайнятості та роботи закордоном: оформлення закордонного паспорту, візи, угоди на працевлаштування чи навчання. Було наголошено на необхідності отримання повної інформації про країну, до якої прямуєш (консульства або посольства), знання контактної інформації про організації, які допомагають мігрантам, про необхідність залишити свою контактну інформацію родичам та друзям.
Попереджено, що під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном потрібно подбати про власну безпеку. Саме через легковажність та недостатню проінформованість про реалії працевлаштування за кордоном громадяни опиняються в скрутних ситуаціях.
В дискусії підняте питання причини потрапляння людей у рабство, як розрізнити ситуації, які вказують на торгівлю людьми, за яким принципом держава проводить захист постраждалих від торгівлі, які служби надають соціальну підтримку та яка роль центру соціальних служб в цьому.
Під час проведення даного заходу розповсюджено інформаційно-просвітницьку літературу та інші роздаткові матеріали.

Додаток до статті