Літня школа лідерства для дівчат та хлопців

   09 липня 2019 року  на базі  Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося четверте заняття школи лідерства для дівчат та хлопців з прийомних та патронатних родин, дитячих будинків сімейного типу.  Саме так. Сьогодні до нашої групи залучилися і хлопці. Хто сказав, що лідерами можуть бути тільки дівчата?

      Діти з відповідальністю поставилися до виконання домашнього       завдання – підготували виступ на довільну тему і добре проявили свої ораторські здібності. Одна з лідерів – дівчинка Аліна, не тільки розповіла про своє захоплення танцювати, а й зачарувала всіх неймовірним виконанням  латиноамериканського танцю «Ча-ча-ча».

      Директор центру – Інна Рябініна донесла до дітей інформацію, що поряд зі здатністю знаходити спільну мову з іншими людьми і вирішувати конфлікти, стоїть вміння ставити цілі в житті. І цьому потрібно вчитися.  На сьогоднішньому занятті вчилися читко формулювати свої думки, деталізувати, ставити цілі. Досягнення цілі – є потужною мотивацією до дій. Діти вчаться планувати, ставити цілі та досягати їх. Вони ж лідери!

20190709_123339