Літня школа лідерства для дівчаток

Сьогодні підлітки – це покоління людей, які виховуються в умовах   стрімкого розвитку інформаційних технологій. Результатом цього є невміння і небажання дітей до міжособистісного спілкування. Діти більшість часу проводять в соціальних мережах, свої почуття та емоції вони виражають лише натиснувши смайлик.

У дітей  підліткового віку ще не достатньо сформована усвідомленість себе як особистості.  Сьогодні в Чугуївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді почала працювати  Літня школа лідерства для дівчаток під керівництвом директора центру Інни Рябініної.  В роботі школи  приймали участь дівчатка із прийомних та патронатних родин, дитячих будинків сімейного типу.

На першій зустрічі обговорювалися питання: що таке лідерство, які якості притаманні лідеру, які мрії у дівчат стосовно майбутнього.

Мета  сьогоднішнього заняття  –   донести до дітей інформацію, що вони самі  створюють себе, тобто самотуж­ки розвивають власні лідерські якості. Для цього потрібно постійно працювати над собою, навчатися, розвиватися.

20190613_104059

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.