«Міфи та реальність поширення ВІЛ-інфекції»

09 жовтня 2020 року спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді на базі Балаклійського районного центру зайнятості  була проведена профілактично-інформаційна бесіда «Міфи та реальність поширення ВІЛ-інфекції».

Мета бесіди: актуалізувати  і поповнити базові знання про ВІЛ/СНІД, усвідомлення зв’язку  між способом життя і ризиком  інфікуватися, розвивати вміння  уважно ставитися до свого здоров’я, сприяти порозумінню і доброзичливості.

У ході нашої бесіди було надано інформацію та розкрито поняття ВІЛ/СНІДу, шляхи передачі ВІЛ та методи їх запобігання, а також про толерантне та доброзичливе відношення до людей з ВІЛ-інфекцією.

Тому, щоб захистити себе та своїх рідних в умовах відсутності ефективних вакцин та лікарських засобів кращими ліками від зараження можуть бути наші знання про шляхи і поширення  СНІДу та засоби його попереджання.

Всі учасники бесіди були активними та зацікавленими, кожен мав можливість ознайомитись з тематичними буклетами та плакатами. Також були надані важливі адреси та контакти за якими вони можуть звертатися у випадку зіткнення з проблемою, або якщо виникають питання.

Пам’ятайте: єдина людина, що може вберегти Вас від СНІДу – це Ви самі!