Міжнародний день сім’ї!

15 травня увесь світ відзначає Міжнародний день сім’ї,  встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Сім`я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, традицій та культури. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона — джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

І ми раді тому, що одним з аспектів соціальної роботи Комунального закладу «Краснокутський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді» Краснокутської районної ради є зміцнення одного із основних інститутів суспільства —  сім`ї.

Звісно на шляху до «спільної «перемоги» чимало перешкод, але все ж ми робимо шляхетну справу —  розуміємо, підтримуємо, допомагаємо. І нас переповнює щастя коли дитина радіє новій іграшці, коли мати вперше за багато років читає казку, коли з`являється перше сімейне фото та зароджуються перші родинні традиції. Адже саме з нашою допомогою кожна «наша» сім’я робить кроки, нехай зовсім маленькі у порівнянні із всесвітом, але такі важливі для їхнього благополуччя.