Мріяти – це не тільки романтично, а й дуже корисно

Цей факт вкотре підтвердила активна молодь міста Харкова, яка зібралася в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району на перше засідання тематичного клубу, присвячене підлітковим мріям.
Благодійний фонд «Возлюби» та молодіжний територіальний клуб «Соколи» підготували та провели цікавий захід для підлітків, під час якого всі присутні отримали чудову нагоду проявити себе, поділитися власними думками, мріями та планами на майбутнє. Ведучі засідання клубу запалили публіку своїм азартом і харизмою, зробивши атмосферу в залі простою та комфортною для спілкування.
Учасники клубу, серед яких були як дівчата, так і хлопці віком від 12 до 15 років, отримали змогу не лише дізнатися відповідь на актуальні питання, а й відволіктися від звичайних буднів. Цікаві ігри та різноманітні  перевтілення допомогли підліткам висловити власний погляд на ту чи іншу ситуацію, а також підняли настрій усім присутнім.
Наступне засідання клубу для підлітків на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова відбудеться в четвер, 14 березня, о 16:00. Вхід вільний.
2

3

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *