На зустріч тому, хто потребує допомоги

Дворічанський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді знаходить різні шляхи подолання складних життєвих обставин. Центр завжди йде на зустріч тому, хто потребує допомоги та  підтримки.

На жаль, у Дворічанському районі є дітки з обмеженими фізичними можливостями, які не здатні до самообслуговування, не мають сенсу свого життя, не можуть побачити світ так, як його бачать інші. Без своїх терплячих, а головне люблячих  батьків вони не проживуть жодного дня.

Для двох  сімей,  які доглядають за хлопчиками одного віку зі  складним ступенем ДЦП, щастя полягало в отриманні для їхніх синів – ортопедичних матраців та подушок. Так як, через постійні витрати на ліки та засоби гігієни, вони не в змозі придбати ці речі. Саме це і спонукало Дворічанський РЦСССДМ звернутися за допомогою до Обласного благодійного фонду Дмитра Шенцева.

І вже 30 липня 2018 року, до  сімей, з довгоочікуваними подарунками, завітали: депутат Харківської обласної ради – Л.А. Заярний, голова Дворічанської районної ради – Г.Г. Турбаба, керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева – В.І. Дорошенко, фахівці із соціальної роботи Дворічанського РЦСССДМ – А.В. Литовченко та І.В. Кривоший. Всі вони побажали батькам терпіння в їх нелегкій долі та благополуччя родинам. Батьки раділи і дякували таким цінним подарункам. Сподіваємося ці речі значно полегшать стан дітей з такими тяжкими хворобами.

фото 1 фото 2