НАЙДОРОЖЧЕ В ЖИТТІ ЛЮДИНИ – МАМА!

В рамках діяльності комунального закладу «Зміївський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді » постійно проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молодого покоління в районі щодо формування та підтримки головних цінностей в житті людини.
Звісно, що травень багатий на свята, та одним з найсвятіших свят є День Матері. Мабуть, кожен із нас у певний момент свого життя задумувався над високим почуттям любові до матері та намагався усвідомити, ким для нього є мама, намагався зрозуміти, які ж світочі ховаються під маскою цієї великої постаті, та яку роль вона відіграє в житті кожного з нас. Мама – єдина в світі людина, чиє життя до останнього подиху присвячене дітям. І байдуже, скільки нам років, – поки живі наші батьки, – ми діти. Мамі небайдужий кожен наш крок, важливий кожен вчинок. Материнське серце переживає наші злети і падіння гостріше, ніж свої власні.
Допоки ми любимо і бережемо своїх матерів – все буде добре: і вдома, і в Україні!
Мама у кожного — одна, і у кожного своя, проте у всіх вона по-своєму найкраща! Світла і щира усмішка, дбайливі руки і ніжний погляд є втіленням найбільш чистої та безкорисливої любові. Вона є вірним другом, надійною опорою, щирим порадником, берегинею життя і клопіткою вчителькою. Перше слово, перший крок, перша радість, перший біль, перші сльози і перша любов — усе починається з мами. Все наше життя починається з мами, кожна хвилина у ньому увінчана її бережливим та чистим почуттям любові і турботи. Мама – найдорожча та найрідніша за усіх… Мама виплекала і виховала найцінніший свій скарб — дитину, і виконала найбільш важливу місію – дати нове життя. Зрозуміло, що найближчою мамою є наша рідна, котра залишається у серці і пам’яті найвищим ідеалом і авторитетом. Людина, яка жила і бачила своє майбутнє у власних дітях, у їх добробуті, щасті, радості та успішності. Обов’язок кожної дитини – любити, поважати і величати свою матусю, бо вона дала нам життя, яке цінувала і цінує вдвічі більше за своє!
Святковими заходами на вищевказану тему фахівці із соціальної роботи охопили території : Лиманської, Геніївської, Борівської, Скрипаївської, Таранівської, Тимченківської, Чемужівської, Комсомольської, Зідьківської сільських та селищних рад та залучили 85 осіб молодого покоління і розповсюдили 85 інформаційно-просвітніх буклетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.