Найдорожчий скарб – родина

Мати – це найголовніше слово у всіх мовах землі. Це слово, яке першим у житті вимовляє більшість дітей світу. Кожна жінка повинна бути щасливою. Якою б сильною і мужньою вона  не була, в своїй душі вона прагне відчувати що іі люблять. Любов до дiтей – це не почуття, а зважене рішення. Просте жіноче щастя – щаслива сім’я, коханий чоловік та шість  радісних дітей поруч.
Мама — то ніжність, ласка, тепло, терпіння, співпереживання, підтримка, а батько — то впевненість, мужність, сміливість, прагнення точних рішень, послідовність і щедрість. Прикладом цього є батьки-вихователi дитячого будинку сiмейного типу Пилюгіної Олени Вікторівни та Костянця Костянтина із с. Нова Мерефа Нововодолазького району. Для них головне – подарувати щасливу родину дітям, які потрапили у складне життєве становище. Маленька жінка на свій день народження відчула себе найщасливішою. З першого погляду полюбила своїх діточок. Дитячий шепіт: «Ви наша мама! Поїхали додому!» Біляві, дуже схожі на батьків-вихователів, відчули теплоту та ласку. Так малеча знайшла люблячих батьків, з’явилася велика, дружна сім’я.
Енергійна, усміхнена, впевнена у власних силах. Такою знають Олену Вiкторiвну односельці. Вистачає в Олени Вiкторiвни для своїх дітей ніжності та материнської любові. Повсякчас намагається приголубити, підбадьорити їх, бо й сама ніколи не втрачає оптимізму та сили духу.
Мудре подружжя живе інтересами один одного, взаємно цікавляться подіями протягом дня, діляться переживаннями, обговорюють бажання і плани.
Подарувати дітям віру в себе та в щасливе майбутнє – ось що є головним в житті цієї родини.
52845287_2048244975479231_321993139835371520_n