Наркоманії – ні!

Про наркоманію нині говорять у всьому світі. З нею пов’язують і падіння звичаїв, і зростання злочинності, і збільшення транспортних та інших подій. Ця проблема турбує політиків, медиків, соціологів, юристів, педагогів. Це – соціальна трагедія!

З розвитком медицини з’явилася потреба в ефективних знеболювальних засобах. У багатьох, особливо у молоді, неправильне уявлення про наркотики. Люди помиляються, вважаючи наркоманію розвагою, що відносить у світ приємних відчуттів.

Наркомани не лише надають негативний приклад, але й залучають до цієї пристрасті новаків. Перший прийом наркотиків зовні буває нібито нешкідливим і часто груповим. З цього все починається. Після першої сигарети – друга, третя… Так непомітно відбувається звикання. Почавши вживати наркотики, людина вже не може зупинитися, і болото наркоманії поступово засмоктує чергову жертву. На жаль, для певної частини молоді наркоманія – не зло, а тільки данина моді. Велике значення під час першого прийому наркотика має цікавість. Абсолютно кожний з починаючих повністю упевнений у собі, у своїй силі волі, що особисто він завжди зможе зупинитися, якщо захоче. На жаль, це глибока помилка. За таку легковажність людина розплачується найважчою життєвою катастрофою і навіть загибеллю, оскільки відірватися від наркотиків надзвичайно важко, а часом неможливо.

Скільки їх, доріг у безодню! Наркомани, які звикли збуджувати себе зіллям, стають соціально небезпечними, йдуть на все, щоб придбати необхідний для них препарат. Злодійство, проституція, вбивство – всі засоби для них добрі!  Людина втрачає цікавість до всього, що не пов’язане з наркотиком: робота, сім’я, захоплення, спорт стають нецікавими, непотрібними. Лікування наркозалежності можливе, коли є справжнє бажання хворого позбутися цієї проблеми. Навіть через кілька років після останнього вживання наркотиків людину не можна вважати повністю здоровою. Наркоманія вражає юнаків та молодь, збільшує кількість правопорушень. Тому в усіх країнах існують закони, що спрямовані проти виготовлення, розповсюдження, продажу, зберігання та перевезення наркотичних речовин.  Наркоманія – складна проблема для суспільства!

З метою інформаційного охоплення  комунальним закладом “Зміївський районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді” проведено роз`яснювальну роботу щодо обізнаності на  тематику, присвячену Всесвітньому Дню боротьби з наркоманією, а саме, фахівці із соціальної роботи, що закріплені за сільськими та селищними радами: Лиманська, Геніївська, Борівська, Скрипаївська, Тимченківська, Чемужівська, Слобожанська, Зідьківська, провели  групові заходи на вищевказану тематику та залучили при проведенні  78 осіб і розповсюдили 78 листівок.

 

IMG-96fd003661567c2763d5c2f9203f9d22-V IMG-a7d88eb7a92401405ced5ca749bc54db-V IMG-a8c58d426b6398e89dd83d11ef44cc17-V IMG-b5b3e1892fcc04ad91cbc003e497257f-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.