Насильство в сім’ї – одна з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини.

У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного впливу на фізичний, психічний та соціальний стан здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти, для яких ситуації насильства в сім’ї є надзвичайно психотравматичними та мають серйозні наслідки як для соматичного, так і для психічного здоров’я.

04 липня 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради, було проведено захід серед  осіб засуджених до покарання без позбавлення волі, які перебувають на обліку в відділі з питань пробації в на тему: «Профілактика насильства в сім’ях».

Під час зустрічі з присутніми обговорювалися питання щодо видів насилля, їх проявів та наслідків, проблем та чинників, які можуть спровокувати домашнє насилля між членами родини. Також, було надано практичні рекомендації щодо компромісних методів вирішення сімейних конфліктів, без наслідків агресії.

З запрошеними обговорювалися питання негативного впливу на людину алкогольних напоїв та наркотичних речовин, як один із факторів, що може призвести до насилля, а також  було зосереджено увагу правопорушників на розуміння суспільної норми серед населення у бік неприйняття суспільством насильства та збільшення прагнення щодо мотивації духовного пробудження та саморозвитку.

DSCN0329 DSCN0328