Нелегальна міграція та торгівля людьми

25 липня 2018 року Зачепилівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приймав участь у робочій нараді, приуроченій Всесвітньому Дню протидії торгівлі людьми на тему: «Нелегальна міграція та торгівля людьми», яку проводило управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської районної державної адміністрації.
В нараді взяли участь представники служби у справах дітей Зачепилівської районної державної адміністрації, відділів освіти районної державної адміністрації та селищної ради, районної філії Харківського обласного центру зайнятості, відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту селищної ради, Зачепилівського відділення поліції Красноградського ВП ГУНП України в Харківській області.
На порядок денний виносились питання нелегальної міграції та торгівлі людьми, проблеми виявлення випадків торгівлі людьми, принципи організації профілактичної роботи з питань торгівлі людьми. В ході обговорення також було зосереджено увагу учасників на питанні протидії насиллю в сім’ї, важелях впливу на кривдників з урахуванням змін в чинному законодавстві.

IMG-f317f0f8ddc91be84e88e3bda35760b2-V