Необмежене дитинство

За сприянням Центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова 3 грудня 2018 діти з інвалідністю та їх батьки мали змогу відвідати Дитячу школу мистецтв ім. І.О. Дунаєвського та переглянути театралізований концерт «Радость жизни», присвячений Міжнародному Дню інваліда. У заході прийняли участь 35 дітей та члени їх сімей.
Дітки з інвалідністю – це маленькі сонячні промінчики, які, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, так само граються, спілкуються з друзями, пізнають світ. Дивлячись на них, забуваєш, що в цих дівчат і хлопчиків – обмежені можливості. Вони прагнуть повноцінно жити і радіти життю, а навколишній світ розфарбовувати тільки світлими кольорами. Вражають їхні простота, дитяча щирість та бажання спілкуватися.
На жаль, не всі сім’ї з такими дітьми мають змогу відвідувати заклади культури та мистецтва. Значна частина доходів сім’ї витрачається на лікування дітей та підтримки їх стану. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова завжди сприяє таким сім’ям в організації культурного дозвілля родини, адресній допомозі тощо.
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова виносить подяку Дитячій школі мистецтв ім. І.О. Дунаєвського за чудовий концерт та небайдуже ставлення до дітей з обмеженими можливостями.
image003020710112058