Новий формат святкування Дня вчителя

Колектив харківського приватного ліцею «МИР» подарував дітям та підліткам із сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах яскраві та корисні подарунки.

Традиційне осіннє свято Дня вчителя в ліцеї «МИР» вирішили відзначити у зовсім новому, незвичному форматі для всіх його учасників. За ініціативи вчителів та за підтримки членів Ротарі Клубу «Харків Надія», Бізнес Клубу «Альянс» і небайдужих батьків дітей, що навчаються у цьому закладі, у Харкові пройшла благодійна акція під назвою «Замість квітів – добре дітям».

Головна ідея заходу полягала в тому, що всі вчителі закладу відмовилися від квітів у своє професійне свято, а натомість подарували добро дітям та їхнім родинам. Гуманітарну допомогу у вигляді одягу, канцелярського приладдя та м’яких іграшок отримали сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах, які проживають на території Київського району міста Харкова.

Багатодітні та малозабезпечені родини отримали суттєву матеріальну підтримку, про що свідчила щира вдячність батьків та теплі посмішки на обличчях дітвори. Вручення подарунків за участі представників ліцею «МИР» та фахівців із соціальної роботи відбулося на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова. За словами організаторів благодійного заходу, таку акцію вони планують зробити регулярною.

Теплі пуховики та пальто, практичні комбінезони та яскраві плаття, стильні футболки та сучасні світшоти – батьки з дітьми охоче підбирали для себе і членів своєї сім’ї корисні та якісні речі. Окрім одягу, вони також отримали необхідні письмові приладдя для навчання: набори різнокольорових олівців та фломастерів, кулькові ручки, пластилін, альбоми для малювання, лінійки, кольоровий папір, зошити для замальовок та ін.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює щиру вдячність колективу ліцею «МИР», Ротарі Клубу «Харків Надія», Бізнес Клубу «Альянс» і всім небайдужим людям за проявлену увагу та надану допомогу сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів та процвітання в усіх сферах життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.