Організація навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів та фахівців ЦСССДМ у 2013-2014 рр.

Харківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при здійсненні підвищення кваліфікації спеціалістів та фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді керується наказом Міністерства соціальної політики України від 08.01.2014 р. № 01 «Про затвердження Положення про організацію та проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» та такими Програмами:

–         Програма підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи щодо виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб) (лист Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України від 24.12.2013 р. № 4508/0/205-13/57);

–         Навчальна програма для соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи та інших спеціалістів, які надають соціальні послуги з питань запобігання насильству і сім’ї (лист Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України від 24.12.2013 р. № 4508/0/205-13/57);

–         Програма підготовки спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 30.10.07 р. № 3880).

У 2013 році підвищення кваліфікації за Програмою підготовки спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, пройшло 400 фахівців із соціальної роботи; 50 спеціалістів ЦСССДМ підвищили кваліфікацію щодо здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; 250 спеціалістів та фахівців із соціальної роботи пройшли навчання за програмою запобігання та протидії торгівлі людьми; більше 250 спеціалістів та фахівців із соціальної роботи взяли участь у тематичних семінарах щодо різних напрямків соціальної роботи.

Харківським ОЦСССДМ у грудні 2013 року проведено опитування серед фахівців із соціальної роботи та моніторинг щодо визначення потреб спеціалістів та фахівців із соціальної роботи у підготовці та підвищення кваліфікації та тематиці семінарських та тренінгових занять.

За результатами моніторингу у 2014 році заплановано провести підвищення кваліфікації 250 фахівців із соціальної роботи за Програмою підготовки спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Крім того, Харківським ОЦСССДМ на 2014 рік розроблено регіональний план заходів з підвищення кваліфікації спеціалістів та фахівців ЦСССДМ щодо здійснення соціальної роботи з різними категоріями населення.

Станом на 13 березня 2014 року проведено 4 тематичні семінари для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи.

3 thoughts on “Організація навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів та фахівців ЦСССДМ у 2013-2014 рр.

  1. I am glad for writing to make you know what a notable encounter my wife’s girl had studying your web site. She mastered several pieces, which include what it’s like to possess an awesome helping nature to let other individuals with ease know selected impossible subject areas. You really exceeded our own expectations. Many thanks for imparting the invaluable, safe, explanatory and even easy thoughts on the topic to Janet.

  2. Thanks for your marvelous posting! I certainly enjoyed reading it, you will be a great author. I will make certain to bookmark your blog and will often come back in the foreseeable future. I want to encourage you continue your great work, have a nice holiday weekend!|

Залишити відповідь