Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні

Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.
Тільки у сім’ї дитина може всебічно, гармонійно розвиватися. Держава контролює процес розвитку дітей, захищає їхні права. Якщо у родині не створено умов для нормального розвитку дитини, державою передбачені інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї, як новітня форма сімейного виховання.
В Кегичівському районі започатковується така форма тимчасового сімейного виховання.
Працівники Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційну кампанію щодо створення патронатних сімей. Виявлено одну родину, яка успішно пройшла навчання за Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі в Харківському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
В Кегичівський райдержадміністрації за результатами навчання відбулася співбесіда в рамках підготовки кандидатів у патронатні вихователі. Співбесіда пройшла під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Олексіївни Данько за участі представників обласного ЦСССДМ та ОССД, установ та закладів району.
На співбесіді було здійснено аналіз результатів проходження навчання сім’ї кандидатів у патронатні вихователі, визначення сильних сторін сім’ї та ризиків, обговорено процедуру запровадження послуги патронату над дитиною, основні функції та завдання служб, організацій та установ, дотичних до організації та надання цієї послуги.
DSCN1890

DSCN1875

DSCN1882

One thought on “Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні

  1. When I initially commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get several e-mails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Bless you!|

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *