Перевірка за місцем мешкання

06 липня 2018 року працівники Близнюківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області спільно з виконуючим обов’язки директора Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергієм Мовчаном здійснили перевірку неповнолітніх підоблікових за місцем їх проживання.
У ході перевірки засудженим було додатково роз’яснено порядок та умови відбування покарання без позбавлення волі, їхні права та обов’язки, наслідки, які можуть виникнути у разі їх невиконання. Із законними представниками підлітків були проведені бесіди виховного характеру щодо необхідності належного виховання дітей, важливої ролі батьківського прикладу в процесі формування особистості підлітка.
Подібного роду заходи мають на меті не лише попередження вчинення засудженими неповнолітніми нових правопорушень, а й дозволяють більш глибше вивчити людину у її повсякденному середовищі, визначити основні проблеми та потреби, щоб в подальшому можна було надати необхідну допомогу.

Близнюківський РЦСССДМ фото до статті (2) Близнюківський РЦСССДМ фото до статті