ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА БАТЬКІВ ВИХОВАТЕЛІВ

18 – 22 червня 2018 року у місті Лозова відбулося  навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу. Згідно з чинним законодавством батьки, які створили прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, проходять один раз на два роки таке навчання  у тренінговій формі.

Крім батьків міста Лозова у навчанні взяли участь представники Лозівського, Близнюківського та Барвінківського районів. Заняття проводив Всеукраїнський тренер з підготовки кандидатів в прийомні батьки, батьки вихователі, опікуни/піклувальники, методист вищої категорії методичного забезпечення соціальної роботи Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Машталь Ірина Володимирівна.

До програми підвищення кваліфікації включено актуальні теми педагогіки і психології підліткового та юнацького віку. Окрему увагу було приділено юридичним питанням, питанням дитячих суїцидів, різних видів насилля в сім’ї. Також відбувся обмін досвідом між батьками. У навчанні взяли участь директор ЛМЦСССДМ (Кишинська Н.О.) та начальник служби у справах дітей Лозівської міської ради (Брежнєва С.А.)

За результатами навчання батьки-вихователі та прийомні батьки отримають сертифікати Харківського обласного ЦСССДМ про проходження ними підвищення кваліфікації. Окрім цього, для працівників центрів будуть підготовлені рекомендації стосовно подальшого соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

DSCN9614 DSCN9612 DSCN9613