Подаруй усмішку мамі

5  березня 2019 року у Лозівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за ініціативи учнів 8-А класу Лозівського навчально – виховного комплексу № 10 «Загальноосвітній навчальний заклад  – дошкільний навчальний заклад» проведено захід з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня.
Діти завітали до нас  разом з класним керівником Сендецькою Тетяною Миколаївною та взялися навчати своїх нових друзів  виготовляти  подарунки до свята. Потоваришували вони з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
У теплій і невимушеній атмосфері діти виготовили  квіти з кольорового паперу та пішли поздоровляти своїх матусь.
Лозівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вдячний класному керівнику, дітям, а насамперед – батькам, які виховали таких щирих та добрих дітей.
Окрім того, у цей день до нас завітала перший директор Центру  Бредун Людмила  Григорівна з онуком Сергієм, який взяв активну участь у проведенні майстер-класу. Ми завжди радо зустрічаємо у нашому колективі Людмилу Григорівну, яка має активну громадянську позицію, залучає мешканців міста до роботи із вразливими категоріями населення та найголовніше – ділиться своїм великим досвідом. Так сталось,  5 березня 2009 року Людмила Григорівна отримала почесне звання України – Заслужений працівник соціальної сфери, з чим ми її поздоровляємо та зичимо здоров’я та творчого довголіття.

8 березня - 1 111 8 березня - 5