«Попереджений, значить захищений»

Для учнівської молоді  старших класів Балаклійської загальноосвітньої  школи І –ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області, спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді була проведена інформаційно-профілактична бесіда «Попереджений, значить захищений», яка була  спрямована на профілактику  ВІЛ/СНІДу.

Основною метою   стало поглиблення знань про ВІЛ/СНІД,  шляхи передачі ВІЛ; сприяння усвідомленню учасниками небезпеки пов’язаної із поширенням СНІДу на планеті та популяризація здорового способу життя; формування безпечної поведінки щодо зараження ВІЛ – інфекцією.

Бесіда містила як теоретичну інформацію, так і практичні вправи, які дали змогу зрозуміти підліткам, що здоров’я кожної людини – це найцінніший скарб, а також сформувати у підлітків навички безпечної поведінки та свідоме ставлення до свого здоров’я.

Донині єдиним реальним заходом, за допомогою якого людство має можливість боротися зі СНІДом, є зміна поведінки людини на більш обережну щодо можливості інфікування ВІЛ. Діти усвідомили важливість даної теми та зробили висновок, що найбільше щастя бути здоровим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.