Послуга патронату над дитиною

«Патронатна сім’я в Україні» – такою була тема зустрічі для незайнятого населення міста Люботин.

 11 лютого 2019 року у рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі фахівці  Люботинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно  з  фахівцями служби  у справах дітей, та центру зайнятості розповіли про патронатні родини, як альтернативу притулків та інтернатів.

На зустрічі говорили, що таке патронатна сім’я, хто такі патронатні вихователі та їх помічники, хто ними може стати. Визначали категорію дітей, які можуть бути влаштовані до патронатної сім’ї. Також обговорювалось багато питань, пов’язаних із створенням та  функціонуванням зазначених сімей.

Запровадження патронатних сімей – це шанс надати якісну допомогу дітям, які опинились у біді. Щоб втілити цю ідею у життя, необхідно знайти людей, які мали б можливість і головне, бажання спробувати себе у ролі патронатних батьків.   Ця нова послуга стане допоміжною ланкою у роботі з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах і зменшить кількість дітей, які потрапляють або можуть потрапити до державних закладів для дітей.

IMG_20190212_103535IMG_20190212_103450