ПРАЦЮВАТИ ГОТОВІ!

Завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) у Лозівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді облаштовано кімнату психологічного розвантаження.

Особи, які потребують психологічної підтримки зможуть отримувати  якісні соціально – психологічні послуги у сучасному кабінеті з новим обладнанням та комп’ютерною технікою.

Практичний психолог центру готова працювати з сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі з внутрішньо переміщеними особами з Донецької та Луганської областей, з учасниками АТО та членами їх сімей, з дітьми – сиротами та позбавленими батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, особами, які звільнилися з місць позбавлення волі або відбувають покарання без позбавлення волі.

Працівники центру готові надати підтримку усім, хто її потребує. Ми чекаємо на вас з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 16.00 години за адресою: місто Лозова, м – н 3, буд. 38, І під’їзд, 1 поверх, телефон для довідок: 5 – 15 – 11. 9щ гнл глнл