ПРО ПЕРЕВАГИ СТВОРЕННЯ ПАТРОНАТНИХ СІМЕЙ РОЗПОВІДАЛИ У ВІДДІЛІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У БЛИЗНЮКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛОЗІВСЬКОГО МРЦЗ

18 вересня у відділі надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського МРЦЗ фахівці Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з фахівцями центру зайнятості провели захід для безробітних, присвячений питанню створення прийомних та патронатних сімей. Були присутні 15 осіб.

Директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Анна Шумська розповіла присутнім, що таке патронат над дитиною, хто може бути патронатним вихователем, надала інформацію щодо термінів перебування дитини під патронатом. Патронат-це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. «Патронат-це так звана «швидка сімейна допомога» дитині та її родині»,- наголосила Анна Шумська.

Учасники семінару також дізналися про переваги створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та державну підтримку цього напрямку. Питання розглядалося як можливий вид зайнятості не просто для отримання прибутку, а з великою користю для українського суспільства і в першу чергу для дітей, які потрапили в тяжкі життєві обставини.

По завершенню заходу учасники отримали інформаційні буклети відповідної тематики та контакти відповідальної особи.