Профілактичне заняття «Переможемо СНІД разом» для учнівської молоді, присвячене Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

З метою запобігання захворювання на ВІЛ – інфекцію, та усвідомлення небезпеки, яку несе в собі СНІД,  29 листопада 2019 року, для учнівської молоді старших класів Балаклійського ліцею спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ – інфікованих дітей та молоді було проведено профілактичне заняття «Переможемо СНІД разом», присвячене Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Мета заняття: привернути увагу до гострих злободенних проблем, що виникають у молодіжному середовищі, зокрема, таких як наркоманія, алкоголізм, СНІД; сприяти молоді у пошуку шляхів виходу зі складних життєвих ситуацій; розширювати коло моральних цінностей, формувати активну життєву позицію підростаючого покоління. Актуальність теми зростає з кожним роком, оскільки вірус СНІДу набув масштабу пандемії.

Наше заняття розпочалося з привітання учасників. Потім була  висвітлена тема та мета заняття.

Переглядаючи презентацію «Переможемо СНІД разом» було продовжено тему про загальну інформацію та розкриття поняття ВІЛ/СНІДу, шляхи передачі ВІЛ та методи їх запобігання.

Завдяки перегляду фільму  «Вірне рішення», діти зрозуміли, що їх життя залежить тільки від них, і вибір лише за ними;  у фільмі був показан слайд про видатних людей, які померли від СНІДу,  який дав змогу зрозуміти , що ця страшна хвороба стосується кожного з нас!

Завершальною вправою було «Дерево побажань», де діти із задоволенням написали та прикрепили  на «дерево»  свої послання – метелики для ВІЛ – інфікованих людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.