Проходження навчального тренінгу на тему “Кейс-менеджмент у роботі з ВПО” в рамках Програми Українського фонду соціальних інвестицій “Інтеграція ВПО спільними зусиллями”

Проблеми внутрішньо переміщених осіб, їх інтеграція та адаптація в нових громадах залишаються першочерговими для всіх органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та благодійних фондів. Важливими для внутрішньо переміщених осіб є створення житла, об’єктів соціального використання наявного ресурсу громади, залучення нових ресурсів, забезпечення соціальних послуг, їх доступність та покращення якості соціальних послуг. Всі ці завдання покладені в основу Програми “Інтеграція внутрішньо переміщених осіб спільними зусиллями” у рамках впровадження Проекту Українського Фонду соціальних інвестицій “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” за фінансової підтримки Уряду Німеччини. Працівник Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у навчальному тренінгу, який проходив у м. Харків, на тему: “Кейс – менеджмент у роботі з ВПО”, на який було запрошено представників міських та районних Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської області. Під час проведення тренінгу було розглянуто питання роботи кейс-менеджера, його головні принципи та етапи ідентифікації ВПО в громаді, та ситуаційний аналіз стану інтеграції та адаптації. Присутні ознайомились з прикладами впровадження «Кейс-менеджменту роботи з ВПО» на практиці Центрів соціальних служб в деяких містах України.
Наприкінці заходу учасникам була запропонована презентація Програми “Інтеграція ВПО спільними зусиллями” та був розроблений план спільних дій щодо подальшого впровадження Програми в територіальних громадах Харківської області.
IMG_20190426_125546

IMG-1336c8a7a55dfca55ffc139b4e668e71-V

IMG-c855a83a168743afe916d91ec3d8d3ea-V

IMG-f6125b08ff4106bf90c8e887420142af-V - копия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.